Hopp til innhold
Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter

Legami

Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter

179 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 179 kr eller lavere 51 av siste 51 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter billigst hos Apotera til 179 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 179 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

Legami&039;s sammenleggbare ryggsekk er super å ha med på både tur og reiser. Sekken har polstrede bæreseler og ekstra lomme med glidelås. Veier kun 112 gram og er laget av vannavisende polyester. Størrelse: L 33 X H 51cm.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Apotera
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 179 kr
Snitt: 179 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 179 kr
Snitt: 179 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 179 kr
Snitt: 179 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter billigst?

    Den laveste prisen er 179 kr hos Apotera.

  • Har prisen på Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter?

    179 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 179 kr, og 179 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Legami Ryggsekk sammenleggbar 15 liter nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter