
Done by Deer
Langermet smekke striper, sand
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Langermet smekke striper, sand billigst hos Barnas Hus til 239 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 239 kr.
Sist oppdatert 11. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
--- Denne smekken med ermer er laget for å gjøre måltidene litt enklere i hverdagen. Oppsamlingslommen fanger opp mat som faller ned, mens den vannavvisende overflaten og de lange ermene bidrar til å beskytte barnets klær. Den justerbare doble lukkingen gir en komfortabel passform, og materialet gjør smekken enkel å rengjøre etter bruk. --- Spesielle funksjoner - Oppsamlingslomme for mat - Vannavvisende overflate - Justerbar dobbel lukking Materialer - 100 % polyester med PU-belegg Vedlikehold - Skånsom vask 30 °C - Henges opp til tørk ---
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Langermet smekke striper, sand billigst?
Den laveste prisen er 239 kr hos Barnas Hus.
Har prisen på Langermet smekke striper, sand gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Langermet smekke striper, sand?
239 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Langermet smekke striper, sand?
Snittprisen de siste 90 dagene er 239 kr, og 239 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Langermet smekke striper, sand nå?
Ja. Historisk laveste pris.