Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hårpleieprodukter 2026
Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo

Lakme

Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo

160 kr
Historisk lavtSpar 53 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo billigst hos Lyko til 160 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 186 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Styrkende shampoo spesielt for tørt eller svært tørt hår. Bruk: Påfør i hodebunnen, massér inn. La virke noen minutter før du skyller ut. Anbefalt bruk: Bruk som vanlig shampoo og vask håret etter behov.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 160 kr
Snitt: 186 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 160 kr
Snitt: 189 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 160 kr
Snitt: 189 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo billigst?

    Den laveste prisen er 160 kr hos Lyko.

  • Har prisen på Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 11 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo?

    160 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 186 kr, og 189 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Lakme K.therapy Repair Revitalizing Shampoo nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter