Hopp til innhold
KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac

KICKS Beauty

KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac

74 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 74 kr eller lavere 56 av siste 79 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac billigst hos Kicks til 74 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 67 kr. Snittprisen siste 90 dager er 78 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Fleksibel børste som løser opp vått og tørt hår. Den innovative designen tillater luftsirkulasjon under styling, for raskere tørking.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kicks
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 67 kr
Snitt: 78 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 67 kr
Snitt: 85 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 67 kr
Snitt: 85 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac billigst?

    Den laveste prisen er 74 kr hos Kicks.

  • Har prisen på KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac gått ned?

    Prisen har økt 7 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac?

    Den laveste prisen vi har registrert er 67 kr. Akkurat nå er laveste pris 74 kr.

  • Hva er normal pris på KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 78 kr, og 85 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe KICKS Beauty Air Hair Brush Lilac nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.