
KARI TRAA
KARI TRAA SIGNE ANORAK POLAR/POLAR Dame
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er KARI TRAA SIGNE ANORAK POLAR/POLAR Dame billigst hos Sport 1 til 1 099 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 1 099 kr.
Sist oppdatert 5. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Hva venter du på? Signe Anorak er en dristig, fargerik og vannavvisende utendørsjakke for kvinner med fullspekket funksjonalitet og uimotståelig tiltrekningskraft. Følg magefølelsen din!
Ofte stilte spørsmål
Hvor er KARI TRAA SIGNE ANORAK POLAR/POLAR Dame billigst?
Den laveste prisen er 1 099 kr hos Sport 1.
Har prisen på KARI TRAA SIGNE ANORAK POLAR/POLAR Dame gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på KARI TRAA SIGNE ANORAK POLAR/POLAR Dame?
1 099 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på KARI TRAA SIGNE ANORAK POLAR/POLAR Dame?
Snittprisen de siste 90 dagene er 1 099 kr, og 1 099 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe KARI TRAA SIGNE ANORAK POLAR/POLAR Dame nå?
Ja. Historisk laveste pris.