
KARI TRAA
KARI TRAA SANNE OUTDOOR SHORTS 8IN CEDAR Dame
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er KARI TRAA SANNE OUTDOOR SHORTS 8IN CEDAR Dame billigst hos Intersport til 249 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 393 kr.
Sist oppdatert 12. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Rudolf Bionic Finish® ECO – bærekraftig og fluorfri, slitesterk vannavstøtende behandlingStretch tekstilerSkrittkile for bedre bevegelighetDelvis meshfôr for pustbarhetGylf med YKK glidelåsLomme foran på låretSikker baklommeSikre håndlommerElastisk midjeHempe for opphengBeltehemper
Ofte stilte spørsmål
Hvor er KARI TRAA SANNE OUTDOOR SHORTS 8IN CEDAR Dame billigst?
Den laveste prisen er 249 kr hos Intersport.
Har prisen på KARI TRAA SANNE OUTDOOR SHORTS 8IN CEDAR Dame gått ned?
Ja, prisen har gått ned 950 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på KARI TRAA SANNE OUTDOOR SHORTS 8IN CEDAR Dame?
249 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på KARI TRAA SANNE OUTDOOR SHORTS 8IN CEDAR Dame?
Snittprisen de siste 90 dagene er 393 kr, og 551 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe KARI TRAA SANNE OUTDOOR SHORTS 8IN CEDAR Dame nå?
Ja. Historisk laveste pris.