
JOTUNHEIM
JOTUNHEIM Glitterheim 2.0 Jakke Blue Depths Herre
Prisen er noe over gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er JOTUNHEIM Glitterheim 2.0 Jakke Blue Depths Herre billigst hos Sport 1 til 1 299 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 499 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 182 kr.
Sist oppdatert 28. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Supermyk og behagelig jakke med mechanical strech som er egnet for bruk under forskjellige værforhold! Jakken har fast hette med enhåndsjustering, strammemulighet nederst på jakken, YKK glidelåser i front og i lommer, innerlomme, samt borrelåsstramming i erme. Refleksdetalj på hetten. Bionic Finish ECO overflatebehandling.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er JOTUNHEIM Glitterheim 2.0 Jakke Blue Depths Herre billigst?
Den laveste prisen er 1 299 kr hos Sport 1.
Har prisen på JOTUNHEIM Glitterheim 2.0 Jakke Blue Depths Herre gått ned?
Prisen har økt 800 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på JOTUNHEIM Glitterheim 2.0 Jakke Blue Depths Herre?
Den laveste prisen vi har registrert er 499 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 299 kr.
Hva er normal pris på JOTUNHEIM Glitterheim 2.0 Jakke Blue Depths Herre?
Snittprisen de siste 90 dagene er 1 182 kr, og 1 006 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe JOTUNHEIM Glitterheim 2.0 Jakke Blue Depths Herre nå?
Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.