Hopp til innhold
Anbefalt i Beste nettbrett 2026
iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå)

Apple

iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå)

9 190 kr
Spar 3 300 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Ifølge Prisjakten.no er iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå) billigst hos Elkjøp til 9 190 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Laveste pris vi har registrert er 4 997 kr. Snittprisen siste 90 dager er 9 410 kr.

Sist oppdatert 4. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

Liquid Retina-skjerm. Apple M1-chip, åttekjernet SoC. Støtter Apple Pencil, Magic Keyboard

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 4 997 kr
Snitt: 9 410 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 4 997 kr
Snitt: 9 503 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 4 997 kr
Snitt: 9 503 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå) billigst?

    Den laveste prisen er 9 190 kr hos Elkjøp.

  • Har prisen på iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå) gått ned?

    Prisen har økt 473 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå)?

    Den laveste prisen vi har registrert er 4 997 kr. Akkurat nå er laveste pris 9 190 kr.

  • Hva er normal pris på iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå)?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 9 410 kr, og 9 503 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe iPad Air 2022 256 GB WiFi + Cellular (stellargrå) nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter