Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml

INITIO Parfums Privés

INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml

2 645 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 2 645 kr eller lavere 62 av siste 62 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml billigst hos Lyko til 2 645 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 2 645 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Magnetic Blend 7 Edp Spray er en intens og sensuell Eau De Parfum, med noter av musk, som tar deg med til en verden av fortryllelse. Det rene mysteriet med en molekyl som er fylt med feromonkraften fra animalsk musk.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 2 645 kr
Snitt: 2 645 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 2 645 kr
Snitt: 2 645 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 2 645 kr
Snitt: 2 645 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml billigst?

    Den laveste prisen er 2 645 kr hos Lyko.

  • Har prisen på INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml?

    2 645 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 2 645 kr, og 2 645 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe INITIO Parfums Privés Magnetic Blend 7 Eau De Parfum Spray 90 ml nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter