
I Love...
I Love Signature Exotic Fruits Body Wash 360 ml
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er I Love Signature Exotic Fruits Body Wash 360 ml billigst hos Lyko til 89 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 65 kr. Snittprisen siste 90 dager er 94 kr.
Sist oppdatert 22. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Opplev paradis med eksotiske cocktails med fersk frukt. Duften Exotic Fruits er herlig fruktig med mango, grapefrukt, vannmelon og ananas. Lekkert eksotisk som minner om sommerminner og glede. Denne dusjkremen forvandles til kremete bobler som rengjør huden og er fylt med naturlige fruktekstrakter. Dusjkremen er skapt for daglig bruk. Bruk: Påfør produktet rett på fuktig hud eller på en loofah og skyll deretter av med vann. Unngå kontakt med øynene. Skyll umiddelbart med varmt vann ved kontakt med øynene.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er I Love Signature Exotic Fruits Body Wash 360 ml billigst?
Den laveste prisen er 89 kr hos Lyko.
Har prisen på I Love Signature Exotic Fruits Body Wash 360 ml gått ned?
Prisen har økt 13 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på I Love Signature Exotic Fruits Body Wash 360 ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 65 kr. Akkurat nå er laveste pris 89 kr.
Hva er normal pris på I Love Signature Exotic Fruits Body Wash 360 ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 94 kr, og 88 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe I Love Signature Exotic Fruits Body Wash 360 ml nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.
