
HutteliHut
Huttelihut bomullsfleece balaclava med ører, camelmelange
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Huttelihut bomullsfleece balaclava med ører, camelmelange billigst hos Barnas Hus til 279 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 286 kr.
Sist oppdatert 24. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
--- Bomullsfleece balaclava med ører Denne myke balaclavaen i bomullsfleece gir behagelig varme og beskyttelse mot kulde og vind. Perfekt for kjølige dager, spesielt i overgangen fra vinter til vår. --- Hvorfor velge denne balaclavaen? - Lett og varm – Myk bomullsfleece holder barnet komfortabelt. - Beskytter mot vind – Dekker ansikt og hode. - Perfekt til overgangssesonger – Ideell når temperaturen varierer. --- Funksjonelle Detaljer: - Materiale: Myk bomullsfleece - Bruk: Perfekt for kjølige dager - Vaskeanvisning: Maskinvask 30°C ---
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Huttelihut bomullsfleece balaclava med ører, camelmelange billigst?
Den laveste prisen er 279 kr hos Barnas Hus.
Har prisen på Huttelihut bomullsfleece balaclava med ører, camelmelange gått ned?
Ja, prisen har gått ned 60 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Huttelihut bomullsfleece balaclava med ører, camelmelange?
279 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Huttelihut bomullsfleece balaclava med ører, camelmelange?
Snittprisen de siste 90 dagene er 286 kr, og 294 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Huttelihut bomullsfleece balaclava med ører, camelmelange nå?
Ja. Historisk laveste pris.