
Hummel
Hummel Kids' hmlCUATRO Hoodie Rose Brown
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Hummel Kids' hmlCUATRO Hoodie Rose Brown billigst hos Sport 1 til 379 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 301 kr. Snittprisen siste 90 dager er 347 kr.
Sist oppdatert 11. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Kids' hmlCUATRO Hoodie er en myk og komfortabel hverdagshettegenser for barn fra Hummel som er laget av økologisk bomull. OEKO-TEX®-merket betyr også at du kan være trygg på at stoffet er grundig testet og fritt for skadelige stoffer. Materiale: 60 % bomull, 38 % polyester, 2 % elastan
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Hummel Kids' hmlCUATRO Hoodie Rose Brown billigst?
Den laveste prisen er 379 kr hos Sport 1.
Har prisen på Hummel Kids' hmlCUATRO Hoodie Rose Brown gått ned?
Ja, prisen har gått ned 51 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Hummel Kids' hmlCUATRO Hoodie Rose Brown?
Den laveste prisen vi har registrert er 301 kr. Akkurat nå er laveste pris 379 kr.
Hva er normal pris på Hummel Kids' hmlCUATRO Hoodie Rose Brown?
Snittprisen de siste 90 dagene er 347 kr, og 371 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Hummel Kids' hmlCUATRO Hoodie Rose Brown nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.