
Brettspill
How to Save a World Brettspill
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er How to Save a World Brettspill billigst hos Gamezone til 759 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 728 kr. Snittprisen siste 90 dager er 760 kr.
Sist oppdatert 11. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
How to Save a World - Tre planer. Én asteroide. Null rom for feil! Klokken tikker. Som anerkjent forsker på den avsidesliggende planeten Alarria har oppdagelsesoppdraget ditt nettopp blitt til et desperat kappløp mot utryddelse. En asteroide av katastrofalt omfang er vei planeten, og nå du en de få som kan stoppe den. I må spillerne velge hvordan skal bruke begrensede tiden ressursene sine mellom å bygge megalaser, avbøyningsskjold eller evakuere liv nærliggende månen Fortuna. Haken ved det hele? Bare én plan fungere asteroiden kommer nærmere hver runde. Sci-fi plassering arbeidere: Tildel forskerne dine viktige oppgaver runde i spennende, konkurransepreget Håndbyggende mekanikk: Bruk handlingskortene strategisk fremme prosjektet valgt Ressursforvaltning: Balanser langsiktig planlegging med hastebeslutninger når trusselen truer Spill høy innsats: Hver skyver vil planen din være klar tide? vinnerbetingelser: tre overlevelsesplanene lykkes. Vil din? Med oppslukende tema, eskalerende spen
Ofte stilte spørsmål
Hvor er How to Save a World Brettspill billigst?
Den laveste prisen er 759 kr hos Gamezone.
Har prisen på How to Save a World Brettspill gått ned?
Prisen har økt 31 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på How to Save a World Brettspill?
Den laveste prisen vi har registrert er 728 kr. Akkurat nå er laveste pris 759 kr.
Hva er normal pris på How to Save a World Brettspill?
Snittprisen de siste 90 dagene er 760 kr, og 764 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe How to Save a World Brettspill nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.



