
House Doctor
House Doctor - Table mat - Brushed silver finish
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er House Doctor - Table mat - Brushed silver finish billigst hos CoolShop til 299 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 322 kr.
Sist oppdatert 17. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Gjør måltidsopplevelsen din enda bedre med den utsøkte HDEsme-bordunderlegget fra House Doctor – en perfekt blanding av stil og funksjonalitet. Dette bordunderlegget er laget av aluminium av høy kvalitet og har en nydelig børstet sølvfinish som gir et elegant preg til ethvert spisebord. HDEsme-bordmatten er designet med en moderne estetikk i tankene og har et minimalistisk utseende som enkelt passer til både moderne og tradisjonelt servise. Det elegante designet er ikke bare visuelt tiltalende, men også utrolig praktisk, noe som gjør den til et ideelt valg både til hverdagsbruk og til spesielle anledninger. En av de mest fremtredende egenskapene ved denne bordmatten er den lette konstruksjonen. Til tross for det robuste utseendet sørger aluminiumsmaterialet for at den er enkel å håndtere og flytte på, slik at du uten problemer kan dekke bordet eller rydde det etter måltider. Dette gjør den til et praktisk tilskudd i ethvert hjem, enten du skal ha middagsfest eller nyte et rolig måltid
Ofte stilte spørsmål
Hvor er House Doctor - Table mat - Brushed silver finish billigst?
Den laveste prisen er 299 kr hos CoolShop.
Har prisen på House Doctor - Table mat - Brushed silver finish gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på House Doctor - Table mat - Brushed silver finish?
299 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på House Doctor - Table mat - Brushed silver finish?
Snittprisen de siste 90 dagene er 322 kr, og 322 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe House Doctor - Table mat - Brushed silver finish nå?
Ja. Historisk laveste pris.



