Hopp til innhold
His Black Tongue

His Black Tongue

259 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 259 kr eller lavere 32 av siste 32 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er His Black Tongue billigst hos Outland til 259 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 259 kr.

Sist oppdatert 25. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

There is no plague in Enfaire... Dead things have been found in the fields of Enfaire, a God-fearing town north of Reams. Not just dead things but twisted forms... unholy shapes. And there are rumours, too-of a blasphemous union and of fell creatures that haunt the night. Yet, even as plague and witch pyres blacken the sky, the town remains untouched by the malady that has already claimed thousands and will claim thousands more. It is here, in Enfaire, that an old Franciscan friar and his ward take shelter from a storm. It is here, in a little town on the edge of civilization, that they will have their faith truly tested. His Black Tongue is a tale of medieval horror, plunging the reader into the plague-torn land of 14th century France, when pestilence and death walked hand-in-hand, and life was little more than a sputtering candle, waiting to be put out. But there are worse things than death, than sickness and decay... and it comes upon leathery black wings. Includes The Bone Fields n

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Outland
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 259 kr
Snitt: 259 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 259 kr
Snitt: 259 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 259 kr
Snitt: 259 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er His Black Tongue billigst?

    Den laveste prisen er 259 kr hos Outland.

  • Har prisen på His Black Tongue gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på His Black Tongue?

    259 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på His Black Tongue?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 259 kr, og 259 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe His Black Tongue nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter