
Hanz de Fuko
Hanz de Fuko Scheme Cream
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Hanz de Fuko Scheme Cream billigst hos NordicFeel til 272 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 301 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
En allsidig hårkrem som gir godt hold og naturlig tekstur, perfekt for deg som ønsker en avslappet stil. Denne kremen er utviklet for å fungere på både fuktig og tørt hår, noe som gjør den til et praktisk valg for enhver anledning. Den inneholder eukalyptusolje og sesamfrøolje, som fungerer som en balsam og bidrar til å pleie håret samtidig som det gir en behagelig duft. Eukalyptusoljen har også en oppfriskende effekt, mens sesamfrøoljen tilfører fuktighet og glans. Ekstrakt fra grønn te er en annen nøkkelingrediens, kjent for sine beroligende egenskaper. Dette bidrar til å roe ned hodebunnen, noe som er ideelt for deg som opplever irritasjon eller kløe. Kremen er enkel å påføre og vaskes lett ut i dusjen. Med sin fleksible formel kan denne hårkremen tilpasses ulike hårtyper og stiler, noe som gjør den til et utmerket valg for enhver mann som ønsker å se bra ut uten å bruke for mye tid på styling. Gir godt hold og naturlig tekstur. Inneholder eukalyptusolje og sesamfrøolje for pleie og fuktighet. Ekstrakt fra grønn te beroliger hodebunnen. Enkel å vaske ut. Passer til både fuktig og tørt hår.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Hanz de Fuko Scheme Cream billigst?
Den laveste prisen er 272 kr hos NordicFeel.
Hvor mange butikker selger Hanz de Fuko Scheme Cream?
2 butikker selger Hanz de Fuko Scheme Cream: NordicFeel, Barbershop.
Hva er laveste pris på Hanz de Fuko Scheme Cream?
272 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Hanz de Fuko Scheme Cream?
Snittprisen de siste 90 dagene er 301 kr, og 301 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Hanz de Fuko Scheme Cream nå?
Ja. Historisk laveste pris.