
HAGLÖFS
HAGLÖFS Timmer Shirt Men Thyme Green/Magnetite Herre
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er HAGLÖFS Timmer Shirt Men Thyme Green/Magnetite Herre billigst hos Sport 1 til 1 600 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 1 600 kr.
Sist oppdatert 3. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Lun, karismatisk og funksjonell på en gang – det er grunn til at flanellskjorten er en utendørsklassiker. Denne er laget av myk og pustende flanell forsterket med et mer robust materiale over skuldre og albuer for ekstra slitestyrke. Knapper foran og justerbare mansjetter gjør den enkel å tilpasse til dine behov. Bruk den alene eller som et strategisk mellomlag. Den er perfekt for fotturer og hverdagslige utendørseventyr.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er HAGLÖFS Timmer Shirt Men Thyme Green/Magnetite Herre billigst?
Den laveste prisen er 1 600 kr hos Sport 1.
Har prisen på HAGLÖFS Timmer Shirt Men Thyme Green/Magnetite Herre gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på HAGLÖFS Timmer Shirt Men Thyme Green/Magnetite Herre?
1 600 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på HAGLÖFS Timmer Shirt Men Thyme Green/Magnetite Herre?
Snittprisen de siste 90 dagene er 1 600 kr, og 1 600 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe HAGLÖFS Timmer Shirt Men Thyme Green/Magnetite Herre nå?
Ja. Historisk laveste pris.