
Ferm Living
Gulvlampe Vuelta
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Gulvlampe Vuelta billigst hos Lunehjem til 7 809 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 5 857 kr. Snittprisen siste 90 dager er 7 537 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Vuelta er en gulvlampe fra Ferm Living med en skulpturell bue som minner om antikke søyler. Den er laget med omhu og oppmerksomhet på detaljer, noe som gjør hvert stykke unikt. Lampen er laget av munnblåst opalglass og har en bølget, unik og iøynefallende overflate. Den er designet med en LED-lyskilde som avgir mykt, diffust lys. Den har også en dimmerbryter for optimal atmosfærekontroll. Nyt et tidløst design med en moderne vri som kan brukes i generasjoner. Mindre variasjoner kan forekomme på grunn av det nøye, håndlagde designet. Mål B:40cm H:36cm D:16cmMateriale: Rillet opalglass med blank overflate. Base i matt, rå messing. Energi kilde: Innebygd dimbar LED-lyskilde (ikke utskiftbar), ca 30 000 timer levetid Effekt: 3W 2700KKabellengde: 2,6 meter
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Gulvlampe Vuelta billigst?
Den laveste prisen er 7 809 kr hos Lunehjem.
Har prisen på Gulvlampe Vuelta gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Gulvlampe Vuelta?
Den laveste prisen vi har registrert er 5 857 kr. Akkurat nå er laveste pris 7 809 kr.
Hva er normal pris på Gulvlampe Vuelta?
Snittprisen de siste 90 dagene er 7 537 kr, og 7 225 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Gulvlampe Vuelta nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.