
Limited Run
Giga Wrecker Alt. (Import)
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Giga Wrecker Alt. (Import) billigst hos CoolShop til 599 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 599 kr.
Sist oppdatert 16. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
La oss bli ødelagt! I nær fremtid, hvor Jorden har blitt herjet av robotinntrengere, hviler skjebnen til planeten på skuldrene til en ung jente som blir mer enn menneskelig. Reddet fra døden og forbannet med kybernetiske krefter utenfor forståelse, er det opp til Reika Rekkeiji å redde menneskeheten fra den onde Ajeet i dette spennende nye spillet fra den legendariske utvikleren Game Freak! GIGA WRECKER ALT. kombinerer hektisk plattformspill, intens kamp og fysikkbaserte oppgaver i et spennende eventyr. Ved å ødelegge robotfiender og verden rundt henne, kan Reika forme det resulterende rusk til alle slags våpen og verktøy. Bruk disse for å overvinne hindringer og løse gåter, navigere gjennom plattform-laiden-nivåer, ta deretter kampen til robotangriperne og redde menneskeheten fra utryddelse før det er for sent! Oppdag et helt nytt spennende 2D actioneventyr fra den legendariske japanske utvikleren Game Freak! Knus fiender og ødelegg landskap, manipuler deretter ruskene for å lage alle
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Giga Wrecker Alt. (Import) billigst?
Den laveste prisen er 599 kr hos CoolShop.
Har prisen på Giga Wrecker Alt. (Import) gått ned?
Ja, prisen har gått ned 200 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Giga Wrecker Alt. (Import)?
599 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Giga Wrecker Alt. (Import)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 599 kr, og 661 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Giga Wrecker Alt. (Import) nå?
Ja. Historisk laveste pris.



