
GESKE
GESKE Regenerating & Repairing Night Mask 50ml
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er GESKE Regenerating & Repairing Night Mask 50ml billigst hos Lyko til 175 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 181 kr.
Sist oppdatert 14. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Regenerating & Repairing Night Mask er en nattmaske formulert for å gjenoppbygge, styrke og gi næring til huden mens du sover. Den inneholder en kraftig kombinasjon av vitamin E, avokadoolje og mandelolje, som sammen beskytter hudbarrieren, tilfører intens fuktighet og roer ned huden.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er GESKE Regenerating & Repairing Night Mask 50ml billigst?
Den laveste prisen er 175 kr hos Lyko.
Har prisen på GESKE Regenerating & Repairing Night Mask 50ml gått ned?
Ja, prisen har gått ned 4 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på GESKE Regenerating & Repairing Night Mask 50ml?
175 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på GESKE Regenerating & Repairing Night Mask 50ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 181 kr, og 180 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe GESKE Regenerating & Repairing Night Mask 50ml nå?
Ja. Historisk laveste pris.

