
Gardena
Gardena combisystem telescope shaft, 210-390 cm
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Gardena combisystem telescope shaft, 210-390 cm billigst hos Staypro til 750 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 3 152 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Arbeid trygt uten stigeGardena combisystem Teleskopskaft, 210–390 cm gir deg muligheten til å utføre hagearbeid i høyden uten behov for stige. Skaftet er laget av lett og sterkt aluminium, med en oval form som forhindrer vridning under bruk.Produktinformasjon:Lengde: Justerbar fra 210 til 390 cmMateriale: Høykvalitets aluminiumForm: Oval for økt stabilitetKompatibilitet: Alle Gardena combisystem verktøyVekt: Ca. 1,3 kgGaranti: 25 årKjøp nå og gjør hagearbeidet enklere og tryggere!
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Gardena combisystem telescope shaft, 210-390 cm billigst?
Den laveste prisen er 750 kr hos Staypro.
Har prisen på Gardena combisystem telescope shaft, 210-390 cm gått ned?
Ja, prisen har gått ned 2 528 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Gardena combisystem telescope shaft, 210-390 cm?
750 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Gardena combisystem telescope shaft, 210-390 cm?
Snittprisen de siste 90 dagene er 3 152 kr, og 3 247 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Gardena combisystem telescope shaft, 210-390 cm nå?
Ja. Historisk laveste pris.



