
VJ
Fuzion Aerofly
2 500 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 2 500 kr eller lavere 48 av siste 48 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Fuzion Aerofly billigst hos Sport 1 til 2 500 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 2 500 kr.
Sist oppdatert 10. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Komfort i hvert steg, uansett underlag!
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Fuzion Aerofly billigst?
Den laveste prisen er 2 500 kr hos Sport 1.
Har prisen på Fuzion Aerofly gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Fuzion Aerofly?
2 500 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Fuzion Aerofly?
Snittprisen de siste 90 dagene er 2 500 kr, og 2 500 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Fuzion Aerofly nå?
Ja. Historisk laveste pris.