
RH Smith & Sons B.V.
Frenchy Parykk
350 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Frenchy Parykk billigst hos Partyking til 350 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 350 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Offisielt lisensiert Grease Frenchy Parykk. Produsert av 100% Polyester.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Frenchy Parykk billigst?
Den laveste prisen er 350 kr hos Partyking.
Hva er laveste pris på Frenchy Parykk?
350 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Frenchy Parykk?
Snittprisen de siste 90 dagene er 350 kr, og 350 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Frenchy Parykk nå?
Ja. Historisk laveste pris.