
Framar
Framar Detangle Brush Champange Mami
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Framar Detangle Brush Champange Mami billigst hos Lyko til 215 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 156 kr. Snittprisen siste 90 dager er 218 kr.
Sist oppdatert 15. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Framar detangle er en fantastisk hårbørste, og med sine ekstra fleksible børstepigger løser den skånsomt og effektivt ut flokene i håret. Børsten gir også god sirkulasjon i hodebunnen, og passer for alle hårtyper – inkludert parykker og extensions. Kan brukes i vått og tørt hår.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Framar Detangle Brush Champange Mami billigst?
Den laveste prisen er 215 kr hos Lyko.
Har prisen på Framar Detangle Brush Champange Mami gått ned?
Prisen har økt 59 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Framar Detangle Brush Champange Mami?
Den laveste prisen vi har registrert er 156 kr. Akkurat nå er laveste pris 215 kr.
Hva er normal pris på Framar Detangle Brush Champange Mami?
Snittprisen de siste 90 dagene er 218 kr, og 207 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Framar Detangle Brush Champange Mami nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

