Hopp til innhold
Foundations of Economics, Global Edition

Foundations of Economics, Global Edition

690 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 690 kr eller lavere 30 av siste 30 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Foundations of Economics, Global Edition billigst hos Bokkilden til 690 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 675 kr. Snittprisen siste 90 dager er 690 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

E-bok. Foundations of Economics introduces you to economic principles you can use to navigate the financial decisions of your future.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 690 kr
Snitt: 690 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 675 kr
Snitt: 683 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 675 kr
Snitt: 683 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Foundations of Economics, Global Edition billigst?

    Den laveste prisen er 690 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Foundations of Economics, Global Edition gått ned?

    Prisen har økt 15 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Foundations of Economics, Global Edition?

    Den laveste prisen vi har registrert er 675 kr. Akkurat nå er laveste pris 690 kr.

  • Hva er normal pris på Foundations of Economics, Global Edition?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 690 kr, og 683 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Foundations of Economics, Global Edition nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.