Hopp til innhold
Falmet fløyel i London

Falmet fløyel i London

399 kr
Historisk høyt

37% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 399 kr eller lavere 42 av siste 42 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Falmet fløyel i London billigst hos Bokkilden til 399 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 279 kr. Snittprisen siste 90 dager er 288 kr.

Sist oppdatert 25. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Britene er ute av EU, ferdig med pandemien og klare til livet etterpå. Men hvordan gikk det med London? Hovedstaden står midt i en pågående verdikamp om hva Storbritannia skal være, i sitt eget bilde og ute i verden. Byen er politisk rød og åpen mot Europa i et England der vindene trekker i motsatt lei. Samtidig er den sete for de stolteste tradisjonene og institusjonene som det nye Storbritannia skal støtte seg på. Øivind Bratberg tar for seg salongsosialisme og kulturkrig, livet med pandemien og striden om monarkiet og BBC i denne sakprosaboken om London.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 279 kr
Snitt: 288 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 279 kr
Snitt: 286 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 279 kr
Snitt: 286 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Falmet fløyel i London billigst?

    Den laveste prisen er 399 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Falmet fløyel i London gått ned?

    Prisen har økt 120 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Falmet fløyel i London?

    Den laveste prisen vi har registrert er 279 kr. Akkurat nå er laveste pris 399 kr.

  • Hva er normal pris på Falmet fløyel i London?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 288 kr, og 286 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Falmet fløyel i London nå?

    Prisen ligger 37% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.