Hopp til innhold
Everdell Pearlbrook Expansion

Brettspill

Everdell Pearlbrook Expansion

571 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 571 kr eller lavere 61 av siste 71 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Everdell Pearlbrook Expansion billigst hos Gamezone til 571 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 548 kr. Snittprisen siste 90 dager er 575 kr.

Sist oppdatert 28. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Utvidelse til Everdell

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Gamezone
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 548 kr
Snitt: 575 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 548 kr
Snitt: 602 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 548 kr
Snitt: 602 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Everdell Pearlbrook Expansion billigst?

    Den laveste prisen er 571 kr hos Gamezone.

  • Har prisen på Everdell Pearlbrook Expansion gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 74 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Everdell Pearlbrook Expansion?

    Den laveste prisen vi har registrert er 548 kr. Akkurat nå er laveste pris 571 kr.

  • Hva er normal pris på Everdell Pearlbrook Expansion?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 575 kr, og 602 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Everdell Pearlbrook Expansion nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.