
Eucerin
Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml
21% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml billigst hos Apotek 1 til 385 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Laveste pris vi har registrert er 280 kr. Snittprisen siste 90 dager er 320 kr.
Sist oppdatert 28. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Eucerin Anti-Pigment Illuminating Serum 30 ml er et ultralett ansiktsserum som effektivt reduserer mørke flekker og bidrar til en jevnere hudtone. Serumet inneholder den patenterte ingrediensen Thiamidol®, som reduserer melaninproduksjonen fra første dag og gir synlige resultater allerede etter to ukers regelmessig bruk. Reduserer mørke flekker forårsaket av sol, hormoner, akne og aldring Inneholder Thiamidol® som motvirker pigmentdannelse Gir synlig jevnere hudtone innen 2 uker Ultralett formulering som trekker raskt inn Dermatologisk testet for alle hudtyper Eucerin Anti-Pigment Illuminating Serum passer perfekt for deg som ønsker en klarere, mer ensartet hudtone – med en effektiv, lett følelse på huden hver dag.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml billigst?
Den laveste prisen er 385 kr hos Apotek 1.
Hvor mange butikker selger Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml?
3 butikker selger Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml: Apotek 1, Kicks, Apotera.
Har prisen på Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml gått ned?
Prisen har økt 60 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 280 kr. Akkurat nå er laveste pris 385 kr.
Hva er normal pris på Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 320 kr, og 320 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Eucerin Anti-Pigment Skin Perfecting Serum 30 ml nå?
Prisen ligger 21% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.



