Hopp til innhold
Et lite stjerneteppe

Et lite stjerneteppe

349 kr
Historisk høyt

38% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 349 kr eller lavere 72 av siste 72 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Et lite stjerneteppe billigst hos Bokkilden til 349 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 149 kr. Snittprisen siste 90 dager er 261 kr.

Sist oppdatert 20. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

E-bok. Fra den internasjonale bestselgerforfatteren bak verdenssuksessen Her, nå, alltid kommer en ny, uforglemmelig kjærlighetshistorie.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 149 kr
Snitt: 261 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 149 kr
Snitt: 266 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 149 kr
Snitt: 262 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Et lite stjerneteppe billigst?

    Den laveste prisen er 349 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Et lite stjerneteppe gått ned?

    Prisen har økt 200 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Et lite stjerneteppe?

    Den laveste prisen vi har registrert er 149 kr. Akkurat nå er laveste pris 349 kr.

  • Hva er normal pris på Et lite stjerneteppe?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 261 kr, og 262 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Et lite stjerneteppe nå?

    Prisen ligger 38% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter