Hopp til innhold
Emma termoskanne te, Soft sand

Stelton

Emma termoskanne te, Soft sand

828 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 828 kr eller lavere 28 av siste 41 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Emma termoskanne te, Soft sand billigst hos Kitchentime til 828 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 841 kr.

Sist oppdatert 2. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Emma termoskanne te fra Stelton er en elegant og gjennomtenkt tekanne designet av Ulrik Nordentoft. Med et smart innebygd filter som lukkes med en enkel vridning, kan du enkelt stoppe ekstraksjonen når teen har nådd ønsket styrke. Den harmoniske formen i rustfritt stål og det tredekte håndtaket gir en nordisk følelse som passer godt både på frokostbordet og til ettermiddagskaffen. Enkel å bruke, lett å rengjøre og vakker å ha fremme — en perfekt følgesvenn for tebrygging hjemme.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kitchentime
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 828 kr
Snitt: 841 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 828 kr
Snitt: 841 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 828 kr
Snitt: 841 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Emma termoskanne te, Soft sand billigst?

    Den laveste prisen er 828 kr hos Kitchentime.

  • Har prisen på Emma termoskanne te, Soft sand gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 22 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Emma termoskanne te, Soft sand?

    828 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Emma termoskanne te, Soft sand?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 841 kr, og 841 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Emma termoskanne te, Soft sand nå?

    Ja. Historisk laveste pris.