
Elexir Pharma
Elexir Pharma Cran Cure Tranbär Plus Mjölksyrabakterier 60 stk
17% under snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Elexir Pharma Cran Cure Tranbär Plus Mjölksyrabakterier 60 stk billigst hos Lyko til 172 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 161 kr. Snittprisen siste 90 dager er 198 kr.
Sist oppdatert 24. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Cran Cure® tranbär plus mjölksyrabakterier er et høydosert produkt som kan brukes som en kur eller jevnlig med lavere dosering. Ved en kur, som ikke bør overstige 5 dager, gir Cran Cure® blant annet 400 mg tranebærekstrakt og 50 mg tyttebærekstrakt, som sammen gir 47 mg proantocyaner. Proantocyaner er antioksidanter som gir bærene sin vakre røde farge. I tillegg til tranebær og tyttebær inneholder produktet også ekstrakt av bjørkeblader, kjerringrokk og gullris. Disse tre urtene har en lang tradisjonell bruk her i Norden, der de brukes innen et bredt spekter av områder. Fordelen med Cran Cure® er at du får standardiserte, nøyaktig doserte ekstrakter av hver ingrediens. Noe som ikke var mulig før. En dose på to kapsler gir også 2 milliarder levende melkesyrebakterier i kombinasjon med vitamin D. Vitamin D er essensielt for helsen vår og har mange funksjoner. I Cran Cure® er det tilsatt fordi dette vitaminet bidrar til immunsystemets normale funksjon.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Elexir Pharma Cran Cure Tranbär Plus Mjölksyrabakterier 60 stk billigst?
Den laveste prisen er 172 kr hos Lyko.
Har prisen på Elexir Pharma Cran Cure Tranbär Plus Mjölksyrabakterier 60 stk gått ned?
Ja, prisen har gått ned 43 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Elexir Pharma Cran Cure Tranbär Plus Mjölksyrabakterier 60 stk?
Den laveste prisen vi har registrert er 161 kr. Akkurat nå er laveste pris 172 kr.
Hva er normal pris på Elexir Pharma Cran Cure Tranbär Plus Mjölksyrabakterier 60 stk?
Snittprisen de siste 90 dagene er 198 kr, og 198 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Elexir Pharma Cran Cure Tranbär Plus Mjölksyrabakterier 60 stk nå?
Ja. 17% under snittprisen siste 30 dager.