Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Elements Renewing Conditioner 200ml

WELLA PROFESSIONALS

Elements Renewing Conditioner 200ml

215 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Ifølge Prisjakten.no er Elements Renewing Conditioner 200ml billigst hos Lyko til 215 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 140 kr. Snittprisen siste 90 dager er 224 kr.

Sist oppdatert 20. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Wella Professionals Elements Renewing Conditioner er en fuktighetsgivende conditioner som er spesielt utviklet uten silikon og laget av 95 % ingredienser av naturlig opprinnelse. Denne conditioner løser umiddelbart opp floker og gjør håret lett å håndtere, samtidig som den gjør håret glattere og mer glansfullt. Elements Renewing conditioner beskytter håret mot krus og brukne hårstrå og gjør at håret føles fuktet. Finnes i tre størrelser: 30 ml, 200 ml og 1000 ml. Din conditioner for å myke opp tørt hår. Bruk:1. Påføres i rene, fuktige lengder og spisser2. La virke i 30 sekunder til ett minutt3. Skyll grundig

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 192 kr
Snitt: 224 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 140 kr
Snitt: 220 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 140 kr
Snitt: 220 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Elements Renewing Conditioner 200ml billigst?

    Den laveste prisen er 215 kr hos Lyko.

  • Har prisen på Elements Renewing Conditioner 200ml gått ned?

    Prisen har økt 75 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Elements Renewing Conditioner 200ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 140 kr. Akkurat nå er laveste pris 215 kr.

  • Hva er normal pris på Elements Renewing Conditioner 200ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 224 kr, og 220 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Elements Renewing Conditioner 200ml nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter