Hopp til innhold
EICO Skorsten lang, EicoE18

EICO

EICO Skorsten lang, EicoE18

4 299 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 4 299 kr eller lavere 76 av siste 78 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er EICO Skorsten lang, EicoE18 billigst hos Whiteaway til 4 299 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 2 799 kr. Snittprisen siste 90 dager er 3 982 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

KANAL LANG HVIT Finish: Hvit System: Unique Collection, Kanal, Komplet kanal i hvit Bredde:205 mm Høyde: 1000-1930 mm Dybde: 170 mm

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Whiteaway
På lager

Utsolgt

Tretti
Utsolgt
Elkjøp
UtsolgtPrisløfte — spar 5 696 kr

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 3 199 kr
Snitt: 3 982 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 2 799 kr
Snitt: 3 645 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 2 799 kr
Snitt: 3 645 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er EICO Skorsten lang, EicoE18 billigst?

    Den laveste prisen er 4 299 kr hos Whiteaway.

  • Hvor mange butikker selger EICO Skorsten lang, EicoE18?

    3 butikker selger EICO Skorsten lang, EicoE18: Whiteaway, Tretti, Elkjøp.

  • Har prisen på EICO Skorsten lang, EicoE18 gått ned?

    Prisen har økt 1 000 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på EICO Skorsten lang, EicoE18?

    Den laveste prisen vi har registrert er 2 799 kr. Akkurat nå er laveste pris 4 299 kr.

  • Hva er normal pris på EICO Skorsten lang, EicoE18?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 3 982 kr, og 3 645 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe EICO Skorsten lang, EicoE18 nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter