Hopp til innhold
Disney Villains Scar

Disney Villains Scar

199 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 199 kr eller lavere 40 av siste 40 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Disney Villains Scar billigst hos Outland til 199 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 199 kr.

Sist oppdatert 17. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Collecting all four issues of the original series, Disney Villains: Scar presents a startling new vision of one of Disney's greatest antagonists set in the unforgettable world of The Lion King! Unable to accept that he will never be king as long as Mufasa and his new son Simba inhabit Pride Rock, an enraged Scar formulates a devious plan with the mysterious shaman Rafiki that lays out a path back to the throne - but only if he can survive the journey! Eisner and Ringo Award-winning author CHUCK BROWN (Bitter Root) and acclaimed artist TREVOR FRALEY spin a riveting tale of fire and fury with Disney Villains: Scar - available in both hardcover and softcover editions and featuring a complete cover gallery showcasing iconic imagery from JAHNOY LINDSAY, KAREN S. DARBOE, TRISH FORSTNER, GENE HA, ERICA HENDERSON, and more!

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Outland
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 199 kr
Snitt: 199 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 199 kr
Snitt: 199 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 199 kr
Snitt: 199 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Disney Villains Scar billigst?

    Den laveste prisen er 199 kr hos Outland.

  • Har prisen på Disney Villains Scar gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Disney Villains Scar?

    199 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Disney Villains Scar?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 199 kr, og 199 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Disney Villains Scar nå?

    Ja. Historisk laveste pris.