
Didriksons
Didriksons Piko Skalljakke, Wilted leaf
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Didriksons Piko Skalljakke, Wilted leaf billigst hos Jollyroom til 629 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 489 kr. Snittprisen siste 90 dager er 643 kr.
Sist oppdatert 26. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Vind- og vanntett Piko skalljakke fra Didriksons med god pusteevne. Den har en avtagbare hette og to lommer med glidelåslukking foran. Perfekt som et skall under vårens utelek. - Vind- og vanntett.- Teipede sømmer.- Rett modell.- Avtakbar hette.- Glidelås foran.- To glidelåslommer.- Pusteevne: 5000g/m²/24h.- Vannsøyle: 10000 mm.- 100 % polyester.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Didriksons Piko Skalljakke, Wilted leaf billigst?
Den laveste prisen er 629 kr hos Jollyroom.
Har prisen på Didriksons Piko Skalljakke, Wilted leaf gått ned?
Prisen har økt 30 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Didriksons Piko Skalljakke, Wilted leaf?
Den laveste prisen vi har registrert er 489 kr. Akkurat nå er laveste pris 629 kr.
Hva er normal pris på Didriksons Piko Skalljakke, Wilted leaf?
Snittprisen de siste 90 dagene er 643 kr, og 625 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Didriksons Piko Skalljakke, Wilted leaf nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.


