Hopp til innhold
Den store norske siderguiden

Den store norske siderguiden

429 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 429 kr eller lavere 31 av siste 31 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Den store norske siderguiden billigst hos Bokkilden til 429 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 429 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Bok - Innbundet. Eksperten sine utvalde favorittar. Visste du at sider er Noregs svar på champagne? Ifølgje utanlandske kjennarar er Noreg eit av dei mest spennande siderlanda i verda akkurat no.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 429 kr
Snitt: 429 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 429 kr
Snitt: 429 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 429 kr
Snitt: 429 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Den store norske siderguiden billigst?

    Den laveste prisen er 429 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Den store norske siderguiden gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Den store norske siderguiden?

    429 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Den store norske siderguiden?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 429 kr, og 429 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Den store norske siderguiden nå?

    Ja. Historisk laveste pris.