De fire steinene
30% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er De fire steinene billigst hos Bokkilden til 349 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 249 kr. Snittprisen siste 90 dager er 264 kr.
Sist oppdatert 24. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bok - Innbundet. De fire steinene er en gripende roman om tap, håp og familiebånd. Dette er første bok i serien Havets søstre, for alle som elsker forfattere som Lucinda Riley, Soraya Lane og Santa Montefiore.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er De fire steinene billigst?
Den laveste prisen er 349 kr hos Bokkilden.
Har prisen på De fire steinene gått ned?
Prisen har økt 50 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på De fire steinene?
Den laveste prisen vi har registrert er 249 kr. Akkurat nå er laveste pris 349 kr.
Hva er normal pris på De fire steinene?
Snittprisen de siste 90 dagene er 264 kr, og 277 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe De fire steinene nå?
Prisen ligger 30% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.


