
Dacota Gaming
Dacota Gaming blade gamingbord
2 499 kr
Bra tid å kjøpe
Prisen er under gjennomsnittet
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 2 499 kr eller lavere 69 av siste 69 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Dacota Gaming blade gamingbord billigst hos Power til 2 499 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 1 899 kr. Snittprisen siste 90 dager er 2 351 kr.
Sist oppdatert 26. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Robust og romslig gamingbord for spilltilbehør
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Dacota Gaming blade gamingbord billigst?
Den laveste prisen er 2 499 kr hos Power.
Har prisen på Dacota Gaming blade gamingbord gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Dacota Gaming blade gamingbord?
Den laveste prisen vi har registrert er 1 899 kr. Akkurat nå er laveste pris 2 499 kr.
Hva er normal pris på Dacota Gaming blade gamingbord?
Snittprisen de siste 90 dagene er 2 351 kr, og 2 351 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Dacota Gaming blade gamingbord nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.