Hopp til innhold
Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm

Culimat

Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm

811 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 811 kr eller lavere 35 av siste 48 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm billigst hos Kitchentime til 811 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 890 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål er en liten, elegant stekepanne utviklet sammen med Mathias Dahlgren. Laget i japansk kvalitetsstål med 5-lags konstruksjon (3,5 mm) for jevn varme og uten nagler på innsiden. Håndtaket ligger godt i hånden i en god vinkel. Fungerer på alle komfyrer, også induksjon, og tåler ovn opptil 260 °C.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kitchentime
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 811 kr
Snitt: 890 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 811 kr
Snitt: 890 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 811 kr
Snitt: 890 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm billigst?

    Den laveste prisen er 811 kr hos Kitchentime.

  • Har prisen på Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 313 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm?

    811 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 890 kr, og 890 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Culimat stekepanne 5-Ply rustfritt stål, 20 cm nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter