Hopp til innhold
Clans & Glory Brettspill

Brettspill

Clans & Glory Brettspill

308 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 308 kr eller lavere 78 av siste 78 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Clans & Glory Brettspill billigst hos Gamezone til 308 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 308 kr.

Sist oppdatert 10. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Clans & Glory - Led klanen din til seier! Samle deg i hjertet av det skotske høylandet, der frie folket har kommet sammen for et eldgammelt ritual å velge sin klanhøvding! I må du bruke strategi og list rekruttere flest tilhengere, plassere klanbrikkene dine klokt utmanøvrere rivalene sikre herredømmet over landet. Vil bli den mest ærverdige lederen, eller vil utkonkurrere kampen om lojalitet prestisje? Strategisk kortplassering: Match farger verdier utvide innflytelsen kontrollere viktige steder. Mekanikk klanbrikker: Plasser med omhu de beste posisjonene få verdifulle tilhengerne. Dynamisk områdekontroll: Konkurrer høylandet ved strategiske posisjoner. Lett lære, dypt strategisk: Enkle regler lagdelt taktikk gir en engasjerende omspillbar opplevelse. Variabelt oppsett høy spillbarhet: Ulike landskapsbrett randomiserte korttrekk sørger at hvert spill er unikt. være som forener klanene skriver navnet ditt inn historien? Bevis lederskap Glory! Antall spillere: 2-4 Alder: 10+ Spilletid:

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Gamezone
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 308 kr
Snitt: 308 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 308 kr
Snitt: 308 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 308 kr
Snitt: 308 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Clans & Glory Brettspill billigst?

    Den laveste prisen er 308 kr hos Gamezone.

  • Har prisen på Clans & Glory Brettspill gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Clans & Glory Brettspill?

    308 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Clans & Glory Brettspill?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 308 kr, og 308 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Clans & Glory Brettspill nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter