Hopp til innhold
CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30

CHANEL

CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30

669 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 669 kr eller lavere 70 av siste 70 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30 billigst hos Kicks til 669 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 669 kr.

Sist oppdatert 28. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Den første serumconcealeren fra CHANEL tilbyr en hudtone som ditt andre hudlag og virker for å vekke og lyse opp øyeområdet, som om du hadde tilbrakt dagen utendørs. Den gir vektløs, lagvis byggbar dekkevne, og sitter feilfritt på uten å stripe, for en glød som varer hele dagen. Tilgjengelig i 15 nyanser. Ved påføring reduseres mørke ringer og tretthetstegn synlig, huden rundt øynene lyses opp og hudtonens glød gjenopprettes. Serumteksturen som smøres naturlig på og forener seg sømløst med huden, understøttes av en keramisk applikator som gir en kjølende følelse. LES BEIGES SERUM CONCEALER er formulert med ekstrakt av hvit kamelia og hyaluronsyre, styrker hudbarrieren og gir fuktighet, for optimal komfort og en glød som varer.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kicks
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 669 kr
Snitt: 669 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 669 kr
Snitt: 669 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 669 kr
Snitt: 669 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30 billigst?

    Den laveste prisen er 669 kr hos Kicks.

  • Har prisen på CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30 gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30?

    669 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 669 kr, og 669 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe CHANEL NATURLIG SUNN GLØD B30 nå?

    Ja. Historisk laveste pris.