
OKUMA
Ceymar 4000A Spinning Utv. 5.0:1
899 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 899 kr eller lavere 76 av siste 76 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Ceymar 4000A Spinning Utv. 5.0:1 billigst hos Sport 1 til 899 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 899 kr.
Sist oppdatert 11. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
Neste generasjon av den utrolig populære snellen Ceymar er nå tilgjengelig
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Ceymar 4000A Spinning Utv. 5.0:1 billigst?
Den laveste prisen er 899 kr hos Sport 1.
Har prisen på Ceymar 4000A Spinning Utv. 5.0:1 gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Ceymar 4000A Spinning Utv. 5.0:1?
899 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Ceymar 4000A Spinning Utv. 5.0:1?
Snittprisen de siste 90 dagene er 899 kr, og 899 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Ceymar 4000A Spinning Utv. 5.0:1 nå?
Ja. Historisk laveste pris.