Hopp til innhold
CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air

CARE by PanzerGlass

CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air

411 kr514 kr-20%
Historisk høyt

65% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 411 kr eller lavere 64 av siste 64 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air billigst hos inCover til 411 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 219 kr. Snittprisen siste 90 dager er 277 kr.

Sist oppdatert 28. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Slimfit for heavy-duty protection without the bulk!Introducing our thinnest case ever: SL1M. The new super-slim CARE™ by PanzerGlass® case for iPhone is a mere 1 millimeter thick - that’s it! And yet, it’s still Mag-Safe compatible and features enhanced camera protection. Made of 100% recycled plastic, this case is treated with our unique Nanotech-enabled smart coating that’s sweat and make-up resistant. It also comes with our 1 year anti-yellowing guarantee. So say good-bye to bulky covers that yellow with time and say hello to slim-fitting, heavy-duty protection that keeps your lifeline to the world safe from drops, shocks, and scratches without hiding your phone’s beautiful, sleek design behind a clunky case. l DARE TO CARE. CARE™ is a playful and protective international tech and lifestyle brand featuring a range of products created using the highest quality materials and influenced by fashion, art, and music. We care about people and the world we live in. We care about sustainabil

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

inCover
På lager
411 kr514 kr
Gå til butikk

Utsolgt

Proshop
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 219 kr
Snitt: 277 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 219 kr
Snitt: 277 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 219 kr
Snitt: 277 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air billigst?

    Den laveste prisen er 411 kr hos inCover.

  • Hvor mange butikker selger CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air?

    2 butikker selger CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air: inCover, Proshop.

  • Har prisen på CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 80 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air?

    Den laveste prisen vi har registrert er 219 kr. Akkurat nå er laveste pris 411 kr.

  • Hva er normal pris på CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 277 kr, og 277 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe CARE by PanzerGlass SL1M Case Black w. MagSafe iPhone Air nå?

    Prisen ligger 65% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter