Hopp til innhold
Candy pall

Furninova

Candy pall

2 899 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 2 899 kr eller lavere 57 av siste 57 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Candy pall billigst hos Skeidar til 2 899 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 2 899 kr.

Sist oppdatert 26. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

I tekstil Marilyn bronse med standard søm og EU komfort.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Skeidar
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 2 899 kr
Snitt: 2 899 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 2 899 kr
Snitt: 2 899 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 2 899 kr
Snitt: 2 899 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Candy pall billigst?

    Den laveste prisen er 2 899 kr hos Skeidar.

  • Har prisen på Candy pall gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Candy pall?

    2 899 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Candy pall?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 2 899 kr, og 2 899 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Candy pall nå?

    Ja. Historisk laveste pris.