Hopp til innhold
Brusletto Speider Nocolour

Brusletto

Brusletto Speider Nocolour

439 kr
Historisk lavtSpar 210 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Brusletto Speider Nocolour er billigst hos Fjellsport til 439 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 604 kr.

Sist oppdatert 27. juni 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Dette er en tradisjonell turkniv (speiderkniv med spiss tupp) med fingerbeskytter. Knivbladet har et skandinavisk rettslipt egg. Knivens skaft, er utformet slik at det passer de fleste hender og kan brukes til de fleste oppgaver en kniv får. 14116N stål i knivbladet, som er holdbart og enkelt å slipe opp igjen. Oljet bjørk i skaftet. Kniven leveres med en brun slire. Tradisjonell turkniv med fingerbeskytter Rettslipt egg Solid og holdbart knivblad Medfølger slire i sort okselær Total lengde: 19,5cm Lengde knivblad: 8,9cm Tykkelse knivblad: 2,2mm Knivstål: 141116N Materiale skaft: Oljet Fjellbjørk Vekt: 65g

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Fjellsport
På lager

Utsolgt

Outnorth
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 439 kr
Snitt: 604 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 439 kr
Snitt: 604 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 439 kr
Snitt: 604 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Brusletto Speider Nocolour billigst?

    Den laveste prisen er 439 kr hos Fjellsport.

  • Hvor mange butikker selger Brusletto Speider Nocolour?

    2 butikker selger Brusletto Speider Nocolour: Fjellsport, Outnorth.

  • Har prisen på Brusletto Speider Nocolour gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 110 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Brusletto Speider Nocolour?

    439 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Brusletto Speider Nocolour?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 604 kr, og 604 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Brusletto Speider Nocolour nå?

    Ja. Historisk laveste pris.