Hopp til innhold
Bread & Boxers Swimshorts Black

Bread & Boxers

Bread & Boxers Swimshorts Black

499 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 499 kr eller lavere 77 av siste 77 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Bread & Boxers Swimshorts Black billigst hos Care of Carl til 499 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 499 kr.

Sist oppdatert 24. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Myk polyesterkvalitet. Meshfôret. To sidelommer og en baklomme. Elastisk linning med snøring. Stoffpatch på høyre baklomme.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Care of Carl
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 499 kr
Snitt: 499 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 499 kr
Snitt: 499 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 499 kr
Snitt: 499 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Bread & Boxers Swimshorts Black billigst?

    Den laveste prisen er 499 kr hos Care of Carl.

  • Har prisen på Bread & Boxers Swimshorts Black gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Bread & Boxers Swimshorts Black?

    499 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Bread & Boxers Swimshorts Black?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 499 kr, og 499 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Bread & Boxers Swimshorts Black nå?

    Ja. Historisk laveste pris.