
Bosch
Bosch Series 4 kombiskap KGN36VWED (hvit)
Prisen er noe over gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Bosch Series 4 kombiskap KGN36VWED (hvit) billigst hos Elkjøp til 12 409 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 7 999 kr. Snittprisen siste 90 dager er 10 383 kr.
Sist oppdatert 4. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
VitaFresh: holder ferskvarer ferske lengre - fisk og kjøtt gjennom lav temperatur, og frukt og grønt gjennom fuktighetsregulering. . Fleksibel plassering: skapet kan plasseres rett inntil sidevegger eller møbler. . LED-belysning: jevn innvendig belysning som ikke blender, med lang levetid.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Bosch Series 4 kombiskap KGN36VWED (hvit) billigst?
Den laveste prisen er 12 409 kr hos Elkjøp.
Har prisen på Bosch Series 4 kombiskap KGN36VWED (hvit) gått ned?
Prisen har økt 4 410 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Bosch Series 4 kombiskap KGN36VWED (hvit)?
Den laveste prisen vi har registrert er 7 999 kr. Akkurat nå er laveste pris 12 409 kr.
Hva er normal pris på Bosch Series 4 kombiskap KGN36VWED (hvit)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 10 383 kr, og 9 584 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Bosch Series 4 kombiskap KGN36VWED (hvit) nå?
Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.


