
By Rydéns
Bordslampa By Rydéns Omega
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Bordslampa By Rydéns Omega billigst hos Bygghjemme til 900 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 900 kr.
Sist oppdatert 28. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bordslampa Omega från By Rydéns. En mycket populär bordslampa. Lampan är stilren och elegant och gör sig bra i såväl ett fönster som på sideboard eller ett sängbord. Det smidigaste med en bordslampa är att den kan byta plats när som helst och pryda en annan del av hemmet! Sladdlängden är 200 cm och strömbrytaren sitter på kabeln.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Bordslampa By Rydéns Omega billigst?
Den laveste prisen er 900 kr hos Bygghjemme.
Hva er laveste pris på Bordslampa By Rydéns Omega?
900 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Bordslampa By Rydéns Omega?
Snittprisen de siste 90 dagene er 900 kr, og 900 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Bordslampa By Rydéns Omega nå?
Ja. Historisk laveste pris.



