
Warhammer
Blood Bowl Bretonnia Team
400 kr
Bra tid å kjøpe
Prisen er under gjennomsnittet
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 400 kr eller lavere 86 av siste 86 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Blood Bowl Bretonnia Team billigst hos Gamezone til 400 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 160 kr. Snittprisen siste 90 dager er 300 kr.
Sist oppdatert 11. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
1 butikk
The Brionne Barons
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Blood Bowl Bretonnia Team billigst?
Den laveste prisen er 400 kr hos Gamezone.
Har prisen på Blood Bowl Bretonnia Team gått ned?
Ja, prisen har gått ned 40 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Blood Bowl Bretonnia Team?
Den laveste prisen vi har registrert er 160 kr. Akkurat nå er laveste pris 400 kr.
Hva er normal pris på Blood Bowl Bretonnia Team?
Snittprisen de siste 90 dagene er 300 kr, og 278 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Blood Bowl Bretonnia Team nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.