Hopp til innhold
Bli hos meg

Bli hos meg

129 kr
Spar 200 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

25% under snittprisen siste 30 dager

Ifølge Prisjakten.no er Bli hos meg billigst hos Bokkilden til 129 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 89 kr. Snittprisen siste 90 dager er 149 kr.

Sist oppdatert 24. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Bok - Innbundet. Den bestselgende romanforfatteren Sparks har slått seg sammen med den anerkjente filmregissøren M.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 89 kr
Snitt: 149 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 89 kr
Snitt: 133 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 89 kr
Snitt: 133 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Bli hos meg billigst?

    Den laveste prisen er 129 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Bli hos meg gått ned?

    Prisen har økt 40 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Bli hos meg?

    Den laveste prisen vi har registrert er 89 kr. Akkurat nå er laveste pris 129 kr.

  • Hva er normal pris på Bli hos meg?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 149 kr, og 133 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Bli hos meg nå?

    Ja. 25% under snittprisen siste 30 dager.

Lignende produkter